ECW-H20682HV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20682HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 3% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H20682HV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20682HV
Tau Wae ECW-H20682HV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 3% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90376 pcs Pepa Raraunga ECW-H20682HV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.335" W (23.00mm x 8.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH20682HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 6800pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H20682HVB
ECW-H20682HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 6800PF 3% 2KVDC RADIAL