ECW-H20562RHV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20562RHV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5600PF 3% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H20562RHV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20562RHV
Tau Wae ECW-H20562RHV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5600PF 3% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83403 pcs Pepa Raraunga ECW-H20562RHV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH20562RHV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 5600pF Nga tono High Frequency, Switching