ECW-H20412HVB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20412HVB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4100PF 3% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H20412HVB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20412HVB
Tau Wae ECW-H20412HVB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4100PF 3% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161833 pcs Pepa Raraunga ECW-H20412HVB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECW-H(V) Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECWH20412HVB Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4100pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 4100pF