ECW-H20302JV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20302JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3000PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H20302JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20302JV
Tau Wae ECW-H20302JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3000PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135189 pcs Pepa Raraunga ECW-H20302JV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH20302JV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3000pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3000pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H20302RHV
ECW-H20302RHV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 3000PF 3% 2KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 135823 pcs
Tikiake: ECW-H20302RHV.pdf
RFQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 2700PF 3% 2KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 138025 pcs
Tikiake: ECW-H20272RHV.pdf
RFQ
ECW-H20302JVB
ECW-H20302JVB
Whakaahuatanga: CAP FILM 3000PF 5% 2KVDC RADIAL