ECW-H20162JV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20162JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1600PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H20162JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20162JV
Tau Wae ECW-H20162JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1600PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142638 pcs Pepa Raraunga ECW-H20162JV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH20162JV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1600pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1600pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H20182JV
ECW-H20182JV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1800PF 5% 2KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 142147 pcs
Tikiake: ECW-H20182JV.pdf
RFQ
ECW-H20162HVB
ECW-H20162HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1600PF 3% 2KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 113214 pcs
Tikiake: ECW-H20162HVB.pdf
RFQ
ECW-H20162JVB
ECW-H20162JVB
Whakaahuatanga: CAP FILM 1600PF 5% 2KVDC RADIAL