ECW-H20103JV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H20103JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H20103JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H20103JV
Tau Wae ECW-H20103JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105687 pcs Pepa Raraunga ECW-H20103JV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.413" W (23.00mm x 10.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH20103JV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H20103HV
ECW-H20103HV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 3% 2KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 104376 pcs
Tikiake: ECW-H20103HV.pdf
RFQ
ECW-H20102JVB
ECW-H20102JVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 132389 pcs
Tikiake: ECW-H20102JVB.pdf
RFQ
ECW-H20103JVB
ECW-H20103JVB
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL