ECW-H16822JL
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16822JL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16822JL
Tau Wae ECW-H16822JL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5200 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1200V (1.2kV)
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Raupapa ECW-H(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH16822JL
P12633
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 8200pF