ECW-H16622HV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16622HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16622HV
Tau Wae ECW-H16622HV Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 6200pF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.787" (20.00mm)
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.276" W (23.00mm x 7.00mm) Raupapa ECW-H(V)
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECWH16622HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECW-H16622HV Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 6200pF ±3% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±3%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD
I teie nei - Te rerenga 1600V (1.6kV)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H16563HVB
ECW-H16563HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.056UF 3% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 49087 pcs
Tikiake: ECW-H16563HVB.pdf
RFQ
ECW-H16563HV
ECW-H16563HV
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 43638 pcs
Tikiake: ECW-H16563HV.pdf
RFQ
ECW-H16622HVB
ECW-H16622HVB
Whakaahuatanga: CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD