ECW-H16562JV
PanasonicPanasonic
ECW-H16562JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16562JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H16562JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16562JV
Tau Wae ECW-H16562JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186810 pcs Pepa Raraunga ECW-H16562JV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH16562JV
P10504
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 5600pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H16562RHV
ECW-H16562RHV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 112905 pcs
Tikiake: ECW-H16562RHV.pdf
RFQ
ECW-H16513HVB
ECW-H16513HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.051UF 3% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 42322 pcs
Tikiake: ECW-H16513HVB.pdf
RFQ
ECW-H16562JVB
ECW-H16562JVB
Whakaahuatanga: CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD