ECW-H16433HV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16433HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H16433HV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16433HV
Tau Wae ECW-H16433HV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53736 pcs Pepa Raraunga ECW-H16433HV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.571" W (28.00mm x 14.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH16433HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.945" (24.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.043µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.043µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H16472HVB
ECW-H16472HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 3% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 115878 pcs
Tikiake: ECW-H16472HVB.pdf
RFQ
ECW-H16433HVB
ECW-H16433HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD