ECW-H16163RJV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16163RJV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H16163RJV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16163RJV
Tau Wae ECW-H16163RJV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63119 pcs Pepa Raraunga ECW-H16163RJV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.394" W (23.00mm x 10.00mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH16163RJV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.925" (23.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.016µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.016µF Nga tono High Frequency, Switching