ECW-H16132HVB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H16132HVB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1300PF 3% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H16132HVB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H16132HVB
Tau Wae ECW-H16132HVB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1300PF 3% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133232 pcs Pepa Raraunga ECW-H16132HVB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH16132HVB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1300pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1300pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H16123RHV
ECW-H16123RHV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 3% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 80939 pcs
Tikiake: ECW-H16123RHV.pdf
RFQ
ECW-H16123JV
ECW-H16123JV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD
I roto i te taonga: 86416 pcs
Tikiake: ECW-H16123JV.pdf
RFQ
ECW-H16132HV
ECW-H16132HV
Whakaahuatanga: CAP FILM 1300PF 3% 1.6KVDC RAD