ECW-H12822RJV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H12822RJV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8200PF 5% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H12822RJV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H12822RJV
Tau Wae ECW-H12822RJV Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 5% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140436 pcs Pepa Raraunga ECW-H12822RJV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 8200pF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Raupapa ECW-H(V)
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECWH12822RJV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECW-H12822RJV Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 8200pF ±5% Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 5% 1.25KVDC RAD
I teie nei - Te rerenga 1250V (1.25kV)