ECW-H12202HV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H12202HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2000PF 3% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H12202HV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H12202HV
Tau Wae ECW-H12202HV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2000PF 3% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119078 pcs Pepa Raraunga ECW-H12202HV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH12202HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2000pF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2000pF Nga tono High Frequency, Switching