ECW-H12152JL
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H12152JL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H12152JL
Tau Wae ECW-H12152JL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5847 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1000V (1kV)
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Raupapa ECW-H(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH12152JL
P12549
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 1500pF