ECW-H12132HVB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H12132HVB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1300PF 3% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-H12132HVB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H12132HVB
Tau Wae ECW-H12132HVB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1300PF 3% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98654 pcs Pepa Raraunga ECW-H12132HVB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH12132HVB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1300pF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1300pF Nga tono High Frequency, Switching