ECW-H10683HV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H10683HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 3% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H10683HV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H10683HV
Tau Wae ECW-H10683HV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 3% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65181 pcs Pepa Raraunga ECW-H10683HV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.394" W (23.00mm x 10.00mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH10683HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H10683HVB
ECW-H10683HVB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 3% 1KVDC RADIAL