ECW-H10303HVB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H10303HVB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.03UF 3% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H10303HVB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H10303HVB
Tau Wae ECW-H10303HVB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.03UF 3% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99010 pcs Pepa Raraunga ECW-H10303HVB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH10303HVB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.03µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.03µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H10303JV
ECW-H10303JV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.03UF 5% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 94293 pcs
Tikiake: ECW-H10303JV.pdf
RFQ
ECW-H10303HV
ECW-H10303HV
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.03UF 3% 1KVDC RADIAL