ECW-H10182HV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H10182HV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1800PF 3% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H10182HV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H10182HV
Tau Wae ECW-H10182HV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1800PF 3% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152108 pcs Pepa Raraunga ECW-H10182HV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH10182HV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1800pF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-H10183HV
ECW-H10183HV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 3% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 95922 pcs
Tikiake: ECW-H10183HV.pdf
RFQ
ECW-H10163RJV
ECW-H10163RJV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.016UF 5% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 128857 pcs
Tikiake: ECW-H10163RJV.pdf
RFQ
ECW-H10182HVB
ECW-H10182HVB
Whakaahuatanga: CAP FILM 1800PF 3% 1KVDC RADIAL