ECW-H10123HVB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H10123HVB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 3% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H10123HVB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H10123HVB
Tau Wae ECW-H10123HVB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 3% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145345 pcs Pepa Raraunga ECW-H10123HVB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH10123HVB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.012µF Nga tono High Frequency, Switching