ECW-H10104RHV
Hua Hua
Tau Wae: ECW-H10104RHV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 3% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-H10104RHV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-H10104RHV
Tau Wae ECW-H10104RHV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 3% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73849 pcs Pepa Raraunga ECW-H10104RHV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.472" W (23.00mm x 12.00mm) Raupapa ECW-H(V)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWH10104RHV
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono High Frequency, Switching