ECW-FE2J105JA
PanasonicPanasonic
ECW-FE2J105JA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-FE2J105JA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECW-FE2J105JA.pdf2.ECW-FE2J105JA.pdf3.ECW-FE2J105JA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-FE2J105JA
Tau Wae ECW-FE2J105JA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Raupapa ECWFE
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWFE2J105JA
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-FE2J105J
ECW-FE2J105J
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL