ECW-FD2J473JQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-FD2J473JQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Ngā Rauemi: 1.ECW-FD2J473JQ.pdf2.ECW-FD2J473JQ.pdf3.ECW-FD2J473JQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-FD2J473JQ
Tau Wae ECW-FD2J473JQ Kaihanga Panasonic
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.496" L x 0.173" W (12.60mm x 4.40mm) Raupapa ECW-F(D)
Ratonga - Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECWFD2J473JQ
P122551
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.504" (12.80mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.047µF