ECW-FD2J275JQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-FD2J275JQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.7UF 5% 630V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECW-FD2J275JQ.pdf2.ECW-FD2J275JQ.pdf3.ECW-FD2J275JQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-FD2J275JQ
Tau Wae ECW-FD2J275JQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2.7UF 5% 630V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.996" L x 0.543" W (25.30mm x 13.80mm) Raupapa ECW-F(D)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWFD2J275JQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.032" (26.20mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 2.7µF