ECW-FA2J394J4
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECW-FA2J394J4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-FA2J394J4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-FA2J394J4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-FA2J394J4
Tau Wae ECW-FA2J394J4 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141626 pcs Pepa Raraunga ECW-FA2J394J4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.39µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.591" (15.00mm)
Rahi / Rahi 0.717" L x 0.362" W (18.20mm x 9.20mm) Raupapa ECW-F(A)
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECWFA2J394J4
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga ECW-FA2J394J4 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.563" (14.30mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.39µF ±5% Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL
I teie nei - Te rerenga 630V