ECW-FA2J155JQ
PanasonicPanasonic
ECW-FA2J155JQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-FA2J155JQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-FA2J155JQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-FA2J155JQ
Tau Wae ECW-FA2J155JQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76228 pcs Pepa Raraunga ECW-FA2J155JQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.531" W (26.00mm x 13.50mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWFA2J155JQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.008" (25.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-FA2J154JB
ECW-FA2J154JB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 169370 pcs
Tikiake: ECW-FA2J154JB.pdf
RFQ
ECW-FA2J155J
ECW-FA2J155J
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL