ECW-F6824HL
PanasonicPanasonic
ECW-F6824HL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6824HL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 3% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F6824HL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6824HL
Tau Wae ECW-F6824HL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86349 pcs Pepa Raraunga ECW-F6824HL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.547" W (28.00mm x 13.90mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6824HL
P12255
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.82µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F6824HLB
ECW-F6824HLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.82UF 3% 630VDC RADIAL