ECW-F6514HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6514HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.51UF 3% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F6514HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6514HLB
Tau Wae ECW-F6514HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.51UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66390 pcs Pepa Raraunga ECW-F6514HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.437" W (28.00mm x 11.10mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6514HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.878" (22.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.51µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.51µF Nga tono High Frequency, Switching