ECW-F6363HL
PanasonicPanasonic
ECW-F6363HL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6363HL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.036UF 3% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-F6363HL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6363HL
Tau Wae ECW-F6363HL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.036UF 3% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 93755 pcs Pepa Raraunga ECW-F6363HL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.287" W (13.00mm x 7.30mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6363HL
P12135
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.461" (11.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.036µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.036µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F6334HL
ECW-F6334HL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 3% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 66902 pcs
Tikiake: ECW-F6334HL.pdf
RFQ
ECW-F6334RJL
ECW-F6334RJL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 55808 pcs
Tikiake: ECW-F6334RJL.pdf
RFQ
ECW-F6363HLB
ECW-F6363HLB
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.036UF 3% 630VDC RAD