ECW-F6244JLB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6244JLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.24UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F6244JLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6244JLB
Tau Wae ECW-F6244JLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.24UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88117 pcs Pepa Raraunga ECW-F6244JLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.441" W (18.00mm x 11.20mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6244JLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.823" (20.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.24µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.24µF Nga tono High Frequency, Switching