ECW-F6184HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6184HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.18UF 3% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F6184HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6184HLB
Tau Wae ECW-F6184HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.18UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67573 pcs Pepa Raraunga ECW-F6184HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.386" W (18.00mm x 9.80mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6184HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.752" (19.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.18µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F6183JL
ECW-F6183JL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 123726 pcs
Tikiake: ECW-F6183JL.pdf
RFQ
ECW-F6203HLB
ECW-F6203HLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.02UF 3% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 73871 pcs
Tikiake: ECW-F6203HLB.pdf
RFQ
ECW-F6184HL
ECW-F6184HL
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.18UF 3% 630VDC RADIAL