ECW-F4623RJL
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4623RJL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.062UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-F4623RJL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4623RJL
Tau Wae ECW-F4623RJL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.062UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87880 pcs Pepa Raraunga ECW-F4623RJL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.268" W (13.00mm x 6.80mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4623RJL
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.062µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.062µF Nga tono High Frequency, Switching