ECW-F4514HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4514HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.51UF 3% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F4514HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4514HLB
Tau Wae ECW-F4514HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.51UF 3% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62476 pcs Pepa Raraunga ECW-F4514HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.807" L x 0.406" W (20.50mm x 10.30mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4514HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.858" (21.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.51µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.51µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F4513JLB
ECW-F4513JLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.051UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 71244 pcs
Tikiake: ECW-F4513JLB.pdf
RFQ
ECW-F4513HLB
ECW-F4513HLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.051UF 3% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 54217 pcs
Tikiake: ECW-F4513HLB.pdf
RFQ
ECW-F4514HL
ECW-F4514HL
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.51UF 3% 400VDC RADIAL