ECW-F4363JL
PanasonicPanasonic
ECW-F4363JL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4363JL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.036UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-F4363JL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4363JL
Tau Wae ECW-F4363JL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.036UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 118721 pcs Pepa Raraunga ECW-F4363JL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.224" W (12.50mm x 5.70mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4363JL
P12070
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.386" (9.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.036µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.036µF Nga tono High Frequency, Switching