ECW-F4303HL
PanasonicPanasonic
ECW-F4303HL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4303HL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.03UF 3% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F4303HL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4303HL
Tau Wae ECW-F4303HL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.03UF 3% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110162 pcs Pepa Raraunga ECW-F4303HL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.252" W (12.50mm x 6.40mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4303HL
P12065
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.425" (10.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.03µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.03µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F4274RHB
ECW-F4274RHB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 3% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 73224 pcs
Tikiake: ECW-F4274RHB.pdf
RFQ
ECW-F4303JLB
ECW-F4303JLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.03UF 5% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 77117 pcs
Tikiake: ECW-F4303JLB.pdf
RFQ
ECW-F4303HLB
ECW-F4303HLB
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.03UF 3% 400VDC RADIAL