ECW-F4225JL
PanasonicPanasonic
ECW-F4225JL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4225JL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F4225JL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4225JL
Tau Wae ECW-F4225JL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87640 pcs Pepa Raraunga ECW-F4225JL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.661" W (28.00mm x 16.80mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4225JL
P12240
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.004" (25.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono High Frequency, Switching