ECW-F4185HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4185HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 3% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F4185HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4185HLB
Tau Wae ECW-F4185HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 3% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46188 pcs Pepa Raraunga ECW-F4185HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.598" W (28.00mm x 15.20mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4185HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.071" (27.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1.8µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F4204HL
ECW-F4204HL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.2UF 3% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 78321 pcs
Tikiake: ECW-F4204HL.pdf
RFQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.8UF 3% 400VDC RADIAL