ECW-F4114HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4114HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.11UF 3% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F4114HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4114HLB
Tau Wae ECW-F4114HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.11UF 3% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60540 pcs Pepa Raraunga ECW-F4114HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.268" W (15.50mm x 6.80mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4114HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.642" (16.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.11µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.11µF Nga tono High Frequency, Switching