ECW-F2684RJA
PanasonicPanasonic
ECW-F2684RJA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2684RJA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2684RJA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2684RJA
Tau Wae ECW-F2684RJA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101629 pcs Pepa Raraunga ECW-F2684RJA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.713" L x 0.291" W (18.10mm x 7.40mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2684RJA
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono High Frequency, Switching