ECW-F2475HAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2475HAQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2475HAQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 3% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2475HAQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2475HAQ
Tau Wae ECW-F2475HAQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 3% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30877 pcs Pepa Raraunga ECW-F2475HAQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.937" L x 0.583" W (23.80mm x 14.80mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2475HAQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.146" (29.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 4.7µF Nga tono High Frequency, Switching