ECW-F2395JA
PanasonicPanasonic
ECW-F2395JA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2395JA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2395JA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2395JA
Tau Wae ECW-F2395JA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64998 pcs Pepa Raraunga ECW-F2395JA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.937" L x 0.531" W (23.80mm x 13.50mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2395JA
P13751
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.819" (20.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.9µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F2394RJA
ECW-F2394RJA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 157248 pcs
Tikiake: ECW-F2394RJA.pdf
RFQ
ECW-F2395JAQ
ECW-F2395JAQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL