ECW-F2224JSB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2224JSB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2224JSB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2224JSB
Tau Wae ECW-F2224JSB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4232 pcs Pepa Raraunga ECW-F2224JSB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm) Raupapa ECW-F(S)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q4636007A
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.22µF