ECW-F2105HAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2105HAQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2105HAQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2105HAQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2105HAQ
Tau Wae ECW-F2105HAQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80253 pcs Pepa Raraunga ECW-F2105HAQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.713" L x 0.335" W (18.10mm x 8.50mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2105HAQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.858" (21.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F2105HA
ECW-F2105HA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL