ECU-S2A182JCB
PanasonicPanasonic
ECU-S2A182JCB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECU-S2A182JCB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 1800PF 100V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: ECU-S2A182JCB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECU-S2A182JCB
Tau Wae ECU-S2A182JCB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 100V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4281 pcs Pepa Raraunga ECU-S2A182JCB.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa ECU-S
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B37986-G1182-J
ECU-S2A182JC
ECUS2A182JCB
P4864
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 1800pF Nga tono General Purpose