ECS-T0JX476R
PanasonicPanasonic
ECS-T0JX476R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T0JX476R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T0JX476R
Tau Wae ECS-T0JX476R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5781 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa TE Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa ECST0JX476R
P11305TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric)
Te kaha 47µF