ECQ-V1J334WJM
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1J334WJM
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1J334WJM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1J334WJM
Tau Wae ECQ-V1J334WJM Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4312 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1J334WJM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-V Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQV1J334WJM Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose