ECQ-V1J333JM
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1J333JM
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1J333JM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1J333JM
Tau Wae ECQ-V1J333JM Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4682 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1J333JM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1J333JM
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.307" (7.80mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.033µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1J334JM
ECQ-V1J334JM
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5651 pcs
Tikiake: ECQ-V1J334JM.pdf
RFQ
ECQ-V1J333JM3
ECQ-V1J333JM3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5765 pcs
Tikiake: ECQ-V1J333JM3.pdf
RFQ
ECQ-V1J273JMW
ECQ-V1J273JMW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.027UF 5% 63VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-V1J273JMW.pdf
ECQ-V1J274JMW
ECQ-V1J274JMW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-V1J274JMW.pdf
ECQ-V1J333JMW
ECQ-V1J333JMW
Tikiake: ECQ-V1J333JMW.pdf
ECQ-V1J274JM3
ECQ-V1J274JM3
Tikiake: ECQ-V1J274JM3.pdf
ECQ-V1J274JM
ECQ-V1J274JM
Tikiake: ECQ-V1J274JM.pdf
ECQ-V1J333JM9
ECQ-V1J333JM9
Tikiake: ECQ-V1J333JM9.pdf
ECQ-V1J333JM2
ECQ-V1J333JM2
Tikiake: ECQ-V1J333JM2.pdf
ECQ-V1J333JM5
ECQ-V1J333JM5
Tikiake: ECQ-V1J333JM5.pdf
ECQ-V1J273JM9
ECQ-V1J273JM9