ECQ-V1J183JM
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1J183JM
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1J183JM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1J183JM
Tau Wae ECQ-V1J183JM Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4577 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1J183JM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1J183JM
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.307" (7.80mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.018µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1J154JM9
ECQ-V1J154JM9
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4674 pcs
Tikiake: ECQ-V1J154JM9.pdf
RFQ
ECQ-V1J154JM5
ECQ-V1J154JM5
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 4399 pcs
Tikiake: ECQ-V1J154JM5.pdf
RFQ
ECQ-V1J183JM3
ECQ-V1J183JM3
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-V1J183JM3.pdf
ECQ-V1J183JM9
ECQ-V1J183JM9
Tikiake: ECQ-V1J183JM9.pdf
ECQ-V1J183JMW
ECQ-V1J183JMW
Tikiake: ECQ-V1J183JMW.pdf
ECQ-V1J154JMW
ECQ-V1J154JMW
Tikiake: ECQ-V1J154JMW.pdf
ECQ-V1J154JM2
ECQ-V1J154JM2
Tikiake: ECQ-V1J154JM2.pdf
ECQ-V1J183JM2
ECQ-V1J183JM2
Tikiake: ECQ-V1J183JM2.pdf
ECQ-V1J183JM5
ECQ-V1J183JM5