ECQ-V1J105JM3
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1J105JM3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1J105JM3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1J105JM3
Tau Wae ECQ-V1J105JM3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4209 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1J105JM3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.272" W (10.20mm x 6.90mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1J105JM3
Q5741112W
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 1µF