ECQ-V1J104JM
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1J104JM
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1J104JM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1J104JM
Tau Wae ECQ-V1J104JM Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4774 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1J104JM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1J104JM
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.1µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1J103JM3
ECQ-V1J103JM3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5035 pcs
Tikiake: ECQ-V1J103JM3.pdf
RFQ
ECQ-V1J104JM2
ECQ-V1J104JM2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL